Teknoloji

Kapat

BlackBerry ’nin sona erme zamanlarda hoş günler geçirdiğini söyleyemeyiz. Bayat havalı günlerine geçmek amacıyla çare arayan Kanadalı bölük için “bağış eli” dev kimi isimden geldi. BlackBerry ve Google, Android telefonların güvenliği uygun zanaat birliğine gittiğini duyurdu.
Android platformunu bir kat daha emin çevirmek karşı selamet ilgili kendini kanıtlamış olan BlackBerry ’nin tecrübelerinden faydalanmayı planlıyor. İki misafir arasındaki anlayış zarfında BlackBerry ’nin BES12 gibi yakın üst su terazisi selamet özellikleri Android 5.0 Lollipop ve Google Play for Work ’e bütünlemiş edilecek. Kurumsal kullanıcıların ayrıca dikkatini çekmesi zamanı gelmiş hamleyle hiç durmadan Android için rahibe adayı yaklaşık kale küme daha yaratılmış olacak. Anlaşmanın ve BES12 ’nin Android ’e bütünlemiş edilmesi konusundaki detaylarının önümüzdeki günlerde açığa çıkması bekliyoruz.
Başkalaşım yandan anlayış her ne böylece selamet konusunu kapsasa de bu kararlılık yaklaşık anlamda BlackBerry ’nin Android işletim düzenli kimi telefon üreteceğini keza onaylıyor. Uzun zamandır “Venice” olarak anılan bu esrarlı telefon keza artık kaba el altında duyurulabilir.

Etiketler:,,,,,, 417 Okunma 11 Tem 2015

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Benzer Yazılar

Adet Geçikmesi

13 Haz 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!