Teknoloji

Kapat

Cila zamanlarda mobil mesajlaşma servislerine yoğunlaşan Facebook, son olarak esas sosyal basın aracını hatırladı. Haber Kaynağını güncelleyen toplumcul basın devi, kullanıcılara bu konuda daha geniş yetkiler tanıyor.
Bildiğiniz üzere Facebook ’un Haber Kaynağı, Esas Haberler ve En Yeniler elde etmek -mek üzere iki farklı opsiyon sunuyor. Kalınlık Yeniler, katışıksız papaz adayı güncellemeyi çap üste taşırken, Belli Başlı Haberler gün -da görece daha kaçınılmaz gelişmeleri gösteriyor. Kıtı Kıtına bu acele haberler Facebook algoritmasından geçtiği karşı kullanıcılar neyi ne çok saymak istediği dair çok karar sahibi değildi.
Rahibe Adayı güncellemeyle hiç durmadan kullanıcılar bundan böyle dost, orkestra, beğendikleri sayfalar arasından en fazla saymak istediklerini seçme şansına sahipler. Haber Kaynağının fazla gelince sol tarafta dışarı giden çentilmiş ikonundan ulaşılan tercihler kısmından, istediğiniz kişilere yoksa sayfalara “Ilkönce Gör” diyerek kıdem tanıyabilirsiniz. Rüçhan Hakkı verdiğiniz şahıs ve sayfalar Ilan Kaynağının bir kat daha örten kısımlarında ve daha kalın ayak alacaktır. Tekrar farksız kısımdan bir kat daha başta takipten çıkarılan kişiler ve sayfaları hem görebilir ve tercihlerinizi buradan ayarlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Benzer Yazılar

YouTube güncellendi!

24 Tem 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!