Teknoloji

Kapat

Google’ın hızıyla ünlenen web tarayıcısı, 41. sürümüne ulaştı. Sınırlı sayıda değişiklikle yeni gelen Chrome 41, güçlü yenilikler sunmuyor.

Google Chrome Türkçe –> İNDİR

Papaz Adayı sürümdeki iniş çıkışlar, tarayıcının arka planında yapılan iniş çıkışlar ve geliştiricilere özel rahibe adayı işlevlerle kasılmış. aynı zamanda olağan kullanıcıların cila sürüme yükseltmesi öneriliyor, dolayı Google tüm sürümde bir iki emniyet açığını kapatmış oluyor.

Chrome 41’deki yeniliklerin hangileri olduğuna gelirsek, Google’ın şifrelemeye istenilen Crypto API ve acemi Amaç Güvenliği İlkesi işlevlerinde geliştirmeler yaptığını görüyoruz.

Ücret ve müzikle izafi geliştirmeler

Yeni Chrome’ayrıca vergi ve müzik işlemeye istenilen ayarlamalar hem eldeki. Bu sayede örneğin sesle ilgili aygıtını santral bazı web uygulaması, kullanılmadığı zaman geliştirici tarafından duraklatılabiliyor. O Kadar yumruk tüketimi azaltılmış oluyor. Chrome 41’deki bir öbür bozuk para, geliştiricilerin Service Workers önbelleğini düşünmeden incelemesi karşı DevTools olarak sunduğu rahibe adayı bölüm. bu ölçüde chrome://serviceworker-internals adresine gitmek çalışma oluyor.

Chrome’unuzun final sürüme güncellenip güncellenmediğini hayatta üst menü düğmesine, arkasından Google Chrome Hakkında’ya tıklayarak idare edebilirsiniz. Chrome’u bitmiş indirip belirlemek karşı aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Google Chrome İNDİR

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Benzer Yazılar

YouTube güncellendi!

24 Tem 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!