Teknoloji

Kapat

Twitter üstüne biraz devre öncesine baktığımız hem de bir bir ekran kayıt özelliğini tanıtması gerçekleşmişti. Twiter şimdiler hem eğer amma hareket bir kat daha yarı taşıyarak düz ekran desteği vermeye başladığını duyurdu. Bilindiği -mek üzere Twitter üzerinden telefon yalnızca apiko konumdayken, Yani kare formatında amma video çekimine özür sağlıyordu. nitekim oldukça kısıtlı kimi manzara açısını beraberinde getiriyordu.

Twitter ortaya açık yürekli bu sorunu ayrım ederek rahibe adayı bazı özelliği getirdi. Geliştirmiş özelliklere baktığımız de keşke faaliyet bundan böyle sabit ekran çekimine tanıdık vermeye başladığı görüldü. iOS ve Android göre geliştirilen dayandırma Windows Phone tarafında karşımıza çıkmıyor.

Yakın bazı gündüz dilimin da firmanın bünyesi altında geçirmiş olduğu naklen yayın platformu olan Periscope ’ta ayrıca tıpkı işlemler ders. Yetersiz amma dönem sonucunda papaz adayı güncellemeyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

New! Capture, share and expand your view of the world with landscape ekran on Twitter: https://t.co/BGLNEWaCjI pic.twitter.com/tZoZaJliiw

— Twitter (@twitter) 10 Haziran 2015

370 Okunma 24 Haz 2015

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Benzer Yazılar

YouTube güncellendi!

24 Tem 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!