Teknoloji

Kapat

Twitter’da yeni Dm tehditi !

twitter-direkt-mesaj-ozelligi[1]Sosyal medyanın enlerinden olan twitter direkt mesajlar bölümünü kullanan kullanıcıların yeni çıkan bu virüse karşı oldukça dikkatli olmaları gerekiyor.Gelen mesajın içerigindeki linklere tıkladıgınızda sizede bulaşıyor.

Dev mikroblog sitesi olan Twitter üzerinde son günlerde yeni bir virüs ortaya çıktı. Direkt mesajlar aracılığıyla bulaşan virüs, kullanıcıların bilgilerini tehdit altına alıyor. Twitter’da bir süredir ilginç bir virüs hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor. Her geçen gün çıkan yeni bir virüs kullanıcıları tehdit etmeye devam ederken, bunlara bir yenisi de mikroblog sitesi üzerinden geldi. Sürekli haberleri paylaşılan virüsler, her seferinde farklı bir yerde kullanıcıları yakalamayı başarıyor.

Kısa süre önce yeni bir virüs Twitter üzerinden yayılmaya başladı. Şarkı virüsü olarak adlandırılan zararlı yazılım, direkt mesajlar aracılığıyla hızla yayılmaya devam ediyor. Sizlerde direkt mesaj aracılığıyla öneri şarkı gönderen arkadaşlarınız olursa, tıklamadan silmeyi tercih edin.

 

İçerikleri p*rno içeriklerine kadar gidiyor aman diyim sakın tıklamayın sonuçu kötü olabilir.Bizimde aldıgımız bu tür mesajları direk olarak siliyoruz. Eğer tamamen kapatmak istiyorsanız şu işlemi yapmanız gerekir.Ayarlar kısmından

burdaki tik işaretini kaldırın.

 

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Benzer Yazılar

YouTube güncellendi!

24 Tem 2015

Yorumlar


Sen de Yorumla!