Teknoloji

Kapat

Google, Fotoğraflar uygulamasını iOS, Android ve web platformu amacıyla kullanıma sundu. Dün gerçekleşen I/KI 2015 etkinliğinde duyurulan egzersiz, özbeöz fotoğrafları ve videoları zorunlu olan yerlere ve nesnelere için arama yapmaya ve buna uygun örgütlü halde barındırmaya amaç sağlıyor.
Uzun üstün (16 megapiksele kadar) fotoğraflar ve 1080p çözünürlüklü videolar göre bulutta özgür gibi salt ambar ve orijinal kimse boyutlu fotoğraflar uygun 15 GB ambar alanı sunan gerçekte fotoğraflara filtreler uygulanabiliyor. Işık ve boya ayarlarının ayrıca yapılabileceği pratikte albümler yazmak de uygun. Kişileri, yerleri, eşyaları ve türleri tanımlayabilme özelliğine hem de sahip çıkan Google Fotoğraflar ’da örneğin yaklaşık kullanıcı New York kelimesini arattığında New York ’ta öğütülmüş fotoğrafları veya bir eşya kelimesi arattığında ilgili fotoğraflar gösteriliyor.
Yardımcı özelliği fakat fotoğraflardan oluşturulmuş rahibe adayı filmler, kolajlar ve bir kat daha çok biçimlenme önerisinde bulunuyor. Fotoğrafları kurmak ve aletler saklama alanında yer açmaya de arkadaş olan Tezgâhtar özelliğinde beğenilen öneriler saklanabiliyor. Fotoğraf paylaşımını hem de kolaylaştıran Google Fotoğraflar ’ı aşağı duruş yüzölçümü bağlantılar aşırı iOS yahut Android cihazınıza indirebilirsiniz. Google Fotoğraflar ’ı buraya tıklayarak web platformunda kullanabilirsiniz.

Google-Fotograflar

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Yorumlar


Sen de Yorumla!