Teknoloji

Kapat

 

Apple ’ın rahibe adayı iPhone modelleri iPhone 6S ve iPhone 6S Plus‘ın resmi olarak duyurulmasına eksik bazı süre kala, geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız “iPhone 6S ’e Ait Beden Sızdırıldı” sorumlusu olan haberimizde ortaya açık yürekli Apple‘ın rahibe adayı amiral gemisine kasti yaklaşık acele donanımsal özellikler belirli oldu.

Biraz Foxconn çalışanı tarafından Weibo sitesinde paylaşılan dokümanda, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelinde 4K çözünürlükte video çekimine faaliyet alanı tanıyan 12MP arka hakimin özel odası olacağı görülüyor.

Sızdırılan dokümana amacıyla, acemi iPhone‘ların ağır alımlılık (slow-motion) videolarını 240fps ’ayrıca çekebileceği ayrıca görülüyor.

Haber, ayırma edildikten kısa boylu kimi periyot sonra silinse keza, evraklarda N66 taslak numarasına efendi iPhone 6s ve N71 tasarı numaralı iPhone 6s Plus modeli olduğu kayıtlı oldu.

Dokümanlar keza, bir kat daha ilkönce ayrıca bilgilerinin verildiği aynı iPhone 6s‘çukur 2GB RAM ve Force Touch ekrana usta olarağını teyid ediyor.

 

artık 6s 4500 tl olur

Etiketler:,,,,, 352 Okunma 09 Tem 2015

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Yorumlar


Sen de Yorumla!