Teknoloji

Kapat

  Epic vasıtasıyla geliştirilen Unreal Engine piyasadaki en pop numara motorlarından tek, Unreal Engine 4 ama geliştirilen marifet motorunun cila sürümü ve bir şiddetli yeteneğe usta. Bugüne pek 19 dolar ayda bir olan resim karşılığında püf noktası genişletmek amacıyla kiralanabilen hile motoruna artık ücretsiz erişilebileceği açıklandı.
Oyun genişletmek isteyen her geliştiriciler artık Unreal Engine 4’ün en güncel sürümünü ücret ödemeden kullanabilecekler. Ancak geliştirdikleri oyunun geliri bir köşe içinde (3 kamer) 3 000 doları aşarsa bu kazançtan Epic’e tahsis bırakmaları gerekecek. 3 bin doları başka 3 aylık gelirlerde gelirin %5ini isteyen Epic bundan dolayı numara geliştirmek dolayı açış maliyetinin azaltılmasına imkan sunmuş oluyor.

Unreal Engine 4 püf noktası motoru birlikte hali hazırda PS4 , Xbox One , Linux ,SteamOS  ve mobil platformlarına hile geliştirilebiliyor ve VR teknolojileri amacıyla anlam üretilebiliyor. Ayrıca marifet dışında inşaat ve bağırsak tasarımlar keza bu oyun motoruyla ağır galip bazı şekilde yapılabiliyor. Bu açıklamadan öncelikle sikke ödeyerek oyun motorunu kiralayanlara 30 dolarlık amma Unreal Engine Store çeki verileceği ayrıca belirtildi.

477 Okunma 12 Tem 2015

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Yorumlar


Sen de Yorumla!