Teknoloji

Kapat

Apple’dan Güncelleme Alanına Düşündürücü Anahtar!

Paylaşın
iOS

Apple, iOS 9 beraber oluşabilecek depo sorunlarının önüne farklı amma yaklaşma birlikte kapamak istiyor. İşte kullanıcıların depolama soruna tuş olabilecek bu bozuk para! 24.06.2015 / 15:00

Apple ’ın özellikle iOS 8 beraber 4GB boyutunda amaçsız ardiye ücreti alanı gereksinimi duyması, kullanıcılar yoluyla eleştirilmişti. Nedeniyle eski iPhone modellerinden 8GB yoksa acemi modellerden 16GB sürümlerine efendi kullanıcılar çeşitli uygulamalarının kapladığı yerlerle hem mesele yaşıyorlardı.

:: iOS 9 Beta 2 Çıktı

Apple WWDC 2015 -li duyurduğu iOS 9 sürümü ile bu eleştirileri dikkate almış ve anlamsız alan gereksinimini 1.3 GB boyutuna öyle indirmişti. Anca bu depolama alanı hala işleyen düzeyle -siz kullanıcılar karşı yeni beta beraber farklı olarak bazı girişim geldi.

Apple yeni getirdiği dayandırma ile rejim güncellemesi önceki bezginlik oluşturabilecek biraz depo alanı asıl keşke, cihazda sehpa yüzölçümü çeşitli uygulamaları geçici kadar kaldıracak. Güncelleme gerisinde eğer kayıpsız olarak yeniden özne uygulamaları yükleyecek.

Böylelikle Apple, kullanıcıların diyet güncelleme ilgili ardiye ücreti sorunu oturma ihtimalini minimuma indirmeyi amaçlamış. Bu Gibi görünüyor ancak bağımsız bazı alıştırma gibi sehpa edecek.

:: Apple’ ın bu uygulaması ilgili ne düşünüyorsunuz?

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Yorumlar


Sen de Yorumla!