Teknoloji

Kapat

Bütün hafta olduğu gibi bu hafta da, yepyeni yaklaşık “Haftanın iOS uygulamaları” yazısıyla karşınızdayız. Farklı kategorilerden eğlenceli ve işlevsel iOS uygulamaları sizleri bekliyor.

Kullanılmayan bazı haftanın iOS uygulamaları yazısıyla tekrar karşınızdayız. Özbeöz hafta olduğu benzer bu hafta hem de birbirinden eğlenceli ve işlevsel uygulamalar sizleri bekliyor. Bu hafta farklı kategorilerden farklı çeşit çeşit uygulamayı sizler karşı ele aldık.

İçeriklerimiz aralarında Bundle, Coyn, Noon Pacific ve GifVid uygulamaları durum alıyor. Bundle uygulaması beraber her haber kaynaklarına bir rampa üstüne ulaşabilir, Coyn birlikte şahsi harcamalarınızı idare atlına alabilir, Noon Pacific beraber asıl müzik listelerine ulaşabilir ve GifVid – GIF to Video Converter uygulaması -li GIF formatındaki görselleri videoya çevirebilirsiniz.

İsterseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve haftanın iOS uygulamalarına hızlıca bazı bölme atalım. 

Bundle

Yerel haber kaynaklarını biraz araya taşıyan Bundle uygulaması doğru; tahmini haberler, uygulayımbilim haberleri, spor haberleri, tasarruf haberleri, meslek haberleri ve bilim haberlerini tek kişilik rampa aşırı ifa edebilirsiniz. Tasarımı beraber kendine taraftar bırakan Bundle uygulaması, kullanımı ve sunduğu özellikler -li cephe plana çıkıyor.

Hücresel bilgi kullanırken fotoğrafları bakış özelliği, gece modu özelliği ve netice oku özelliklerini barından Bundle uygulaması beraber herkes kendi zevklerinize karşı haber kaynağı da oluşturabilirsiniz. Ise inceden inceye araştıran kimi haber takipçisiyseniz Bundle uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Bundle uygulamasını iOS için buradan indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Yorumlar


Sen de Yorumla!