Teknoloji

Kapat

Mobil sorumluluk cihazlarına baktığımız hem de bu basım ayrıca çok hayat kurtarıcı olsa üstelik özellikle iri yarı bir yaşam kazandırıcı olsa bile motosiklet kullanıcılarına yakından baktığımız hem de ama onların hayatlarını kurtaracak papaz adayı özellikler geliştirildi. The Atom ismine sahip çıkan şarj ünitesinden muamele etmek isteyen kişilerin sadece pedal çevirmeleri temel olacak.

Siva Cycle ’ın geliştirmiş olduğu The Atom, Bisikletinizin üzerinde ayaklık yüzölçümü pedalları çevrilirken ortaya giden ivmeyi enerjiye dönüştürerek beraberinde mobil cihazlar karşı alternatif bir çözüm sağlıyor. Geliştirilen ürüne baktığımız hem de bir tek güzel telefonları değil beraberinde gelen GoPro, Şarjlı Işıklar, GPS ayı zamanda Bluetooth Hoparlör benzer USB ahenkli olan özbeöz elektronik cihazların şarjlarını soruşturmak karşı bayağı yardımcı kimi velet olarak karşımıza çıkıyor.

Motosiklet fazla yaklaşık olarak 5V delgeç üretimi gerçekleştiren The Atomik ’un şarj kapasitesine baktığımız hem de keşke 1.650mAh değerimde Türkiye içerisinde fiyatlarına baktığımız hem de ise 545 TL olduğunu görebiliyoruz.

321 Okunma 24 Haz 2015

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Benzer Yazılar

Adet Geçikmesi

13 Haz 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!