Teknoloji

Kapat

Gücü ve zerafeti birleştiren bir teknoloji ile üretilmiş olan İpad Air ile hiç zorlanmadan her işinizi kolayca yapabilirsiniz. Varlığını bile unutacağınız kadar hafif ama sizi şaşırtacak kadar güçlü ve üstün özelliklere sahip olan ipad Air, sade ve ince bir ekrana sahiptir. 3 katmanlı retina ekranı tek bir katmanda birleştiren ekranı ile çok daha canlı renkleri görebilecek ve yüksek kontrastı sayesinde daha net görüntüleri keşfedebileceksiniz. Ayrıca yansıma önleyici kaplaması sayesinde daha okunabilir bir ekran yaratılmıştır. 9.7 inçlik geniş ekranında kendinize film geceleri düzenleyerek en sevdiğiniz film ya da dizileri izleyebilir ya da kendinizi oyuna kaptırabilirsiniz.

10 saate kadar pil ömrü ve CPU ve grafik performansı ve A8 çipi 64 bit masaüstü mimarisi ile olağanüstü gücünü özgürce yaşayabilirsiniz. Bu bilgisayarı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, tüm gün internette gezinebilir, oyun oynayabilir, alışveriş yapabilir ya da film izleyebilirsiniz. Doğanın en güvenilir parolası olan parmak izinizi temel alarak yapılmış Touch ID teknolojisi ile kolaylıkla Apple Store ve iTunes’den alışveriş yapabilir, kilidinizi tek bir dokunuş ile açabilirsiniz. Parola hafızanız kötü ise bu uygulama çok işinize yarayacak ve ipad’ınızı tamamen kişiselleştirmiş olacaksınız.
Yeni geliştirilmiş İsight kamerası ve geliştirilmiş optik sistemi ile çok net ve muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca panorama, hızlandırılmış video, yavaş çekim, seri çekim ve zamanlayıcı modunu kullanarak farklı kareler çekebilirsiniz. Ayrıca ön yüzünde bulunan iSight kamerası ile facetime ile HD ve loş ortamlarda bile çok net bir görüntüde sevdiklerinizle görüntülü konuşmalar yapabilir harika selfieler çekebilirsiniz.

Yazar Hakkında

AnonimEditör {Editör}editor@teknowa.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!