Teknoloji

Kapat

Hayatınıza renk katmak için özel olarak tasarlanmış olan bu telefon ile diğer akıllı telefonlarla yapamadığınız pek çok şeyi fazlası ile yapabilirsiniz. Her ihtiyacınıza cevap verecek kadar akıllı olan bu telefon ile 4.5 inçlik dokunmatik ekranı sayesinde dilediğiniz her yerde film izleyebilir, oyun oynayabilir ve fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca 5 MP auto focus kamerası sayesinde her güzel anınızı ölümsüzleştirebilir, istediğiniz gibi üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Oldukça net görüntüler elde edecek ve renklerin canlılığını hissedeceksiniz.

Ayrıca ön kamerası sayesinde uzaktaki sevdiklerinizle özlem giderebilir, dilediğiniz kadar görüntülü konuşabilirsiniz. 1.3 GHz çift çekirdekli işlemcisi sayesinde hayatın hızına ayak uydurun, hiç takılmadan uygulamalar arası geçiş yaparak çok daha az bir zamanda çok daha fazla işi yapabilir, internetten bir şeyler indirebilir, takılmadan video izleyebilirsiniz. Kişiselleştirilebilir menüsü sayesinde sosyal ağlarınıza daha kolay ulaşabilirsiniz.

Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi ile hiçbir şeyden geri kalmaazsınız, dilediğiniz uygulamaları yükleyebilirsiniz . Ayrıca 140 gr ağırlığında olması sayesinde cebinizdeki varlığını bile unutacak şıklığı sayesinde ise gönül rahatlığı ile ortaya koyabilirsiniz . Ayrıca bu telefonu alan herkese ilk 3 ay internet bedava. Bu sayede rahatça sosyal medya hesaplarınızla vakit geçirebilirsiniz. Tarifenize ek 1 TL’dan başlayan fiyatlarla bu telefona sahip olabilirsiniz. Ayrıca avea bulutt’tan 2 yıl boyunca 4 GB saklama alanı size hediye edilecektir. Bu alanda fotoğraflarınızı, müziklerinizi, rehperinizdeki kişileri ve dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Avea müzikten şarkı hediyesi ile dilediğiniz yerde en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilir ve gönlünüzce dans edebilirsiniz . Ayrıca uzun süre giden pil ömrü ise hayatınızı kolaylaştıracak ve daha uzun bir süre daha çok işi yapmanıza imkan tanıyacaktır .

Yazar Hakkında

AnonimEditör {Editör}editor@teknowa.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!