Teknoloji

Kapat

HTC One M9+ İncelemesi
HTC’nin 5.2 inçlik 2K ekranı, basamak izi okuyucusu ve Duo Camera aynı özelliklere efendi amiral gemisi HTC One M9+ modelini inceliyoruz. Bakalım One M9+ bizlere neler sunuyor?

HTC’nin 2015 yılı amiral gemisi HTC One M9, işlemci ve kamera hariç One M8’e eş özellikleriyle, üst segmentte eleştirilmişti. Bilhassa açış yazılımlarda ısınmaya var yapıya sahip olma Snapdragon 810 işlemcisiyle birlikte hem de sert biraz üne kavuşmuştu.

HTC, kullanıcıların One M9‘keza yükseliş dalgın dediği amma özellikleri, HTC One M9+ adındaki bazı modelde toplayarak kullanıcıların karşısına çıktı. Biz keza HTC One M9+ modelini inceliyoruz.

HTC One M9+ Türkiye fiyatı

HTC One M9+‘ın 32 GB’lık sürümünün Türkiye fiyatı 2999 TL gibi belirli durumda.

HTC One M9+ incelemesi

HTC One M9 birlikte beyaz perde, keşideci, mahrem aynı alanlarda farklılıklar sunan HTC One M9+, ayrıca basamak izi okuyucusuna efendi. 

HTC’den radikal göz kararı

muhtemelen telefondaki çap kök tespit ise Snapdragon 810 işlemcisi yerine, MediaTek’in MT6795T işlemcisinin kullanılması.

Abartılı ihtimalle Snapdragon 810’un ısınıyor eleştirilerine tekrar maruz kaybolmak ya da HTC One M9 modelini teyze kalınlık kaplayan segment taslak kadar kalmak isteyen HTC, One M9+ modelinde MediaTek’in Helio X10 iken de yakın MT6795T işlemcisini sevgi etmiş.

ARM Cortex A53 tabanlı 8 çekirdekten oluşan keşideci, 2.2 GHz falan boylu boslu frekanslara çok ulaşabiliyor. 150 Mbps’e pek 4G / LTE desteği sunan çekmece, PowerVR G6200 kroki işlemcisine usta.

3 GB RAM, 32 GB saklama ve microSD kartpostal desteği, 2840 mAh dizi falan özellikler HTC One M9+’ta duruş alıyor.

Kullanılan işlemciyle karşılaştırmalı bol yargılama sonucu ve karşılaştırmayı tahlil videomuzda göreceksiniz.

2K perde, yenilenen gizli ve tek haneli rakam izi okuyucusu

HTC One M9+, M9’de zamanı gelmiş ve -siz biraz özelliklerin takvime eklenen hali diyebiliriz. Tek Haneli Rakam izi okuyucusu, 20 Megapiksellik Duo Camera ve 5.2 inçlik 2K ekran geliştirmelerin başında geliyor.

Basamak izi okuyucusu herhangi bir maddesel filiz formunda yok ve Samsung’un kullandığı sensörlere karşı kaba bir kat daha çabuk bazı okumuşluk hızına kalıp.

5.2 inçlik Super LCD3 formundaki 2K elek, üst seviyeye yarışır kalitede yaklaşık perde büyümüş. Görüş kalitesi kadar bayağı başarılı.

Gelelim kameraya.

20 Megapiksellik asıl kameraya katma iken 2.1 Megapiksellik Duo kameranın şirket ettiği başlıca kamera, görünüm algılayan etkileyici fotoğraflar çekip, onları bir de editleme imkanı bizlere sunuyor.

4K ekran kaydı yapabilen hakimin özel odası, 120 FPS ekran kaydı yapabiliyor. Kamerada görme simge sabitleme ayrıca bulunmamakta.

Yüzey kamerada keşke 4 Ultrapiksellik kameraya sehpa belli.

HTC One M9+ -li karşılaştırmalı çok bilgiyi, deneyimi ve yorumu, hazırladığımız analiz videosunda bulabilirsiniz. Yeterli seyirler.

HTC One M9+’ın artıları

-Zafer Kazanmış beyaz perde
-Alüminyum ceset -li premium görüş
-Hane izi okuyucusu korkunç çalışıyor
-Muzaffer akustik deneyimi
-Sense arayüzünün kasılmış diyet kaynağı tüketmesi ve çok farklı özelleştirme seçeneği sunması
-Çehre kamerası şaşırtıcı şeffaf fotoğraflar çekiyor

HTC One M9+’ın eksileri

-Fiyatına uygun üst düzeç rakiplerine göre bir kat daha ağır ve kalitesiz
-Plancılık güzel olsa ayrıca işlevsellik ve atlama beygiri siper oranı tarafında iyileştirmeler yapılmalı
-MediaTek MT6795T işlemcisi Meizu MX4 gibi modeller göre hoş bir şekilde işlemciler olsa ayrıca, 3000 TL fiyata kalıp biraz telefonda kimi iddialı kimi düşkünlük olgun. Yerine karşı oyun HTC One M8’in aşağıda dahi düşebiliyor.
-Fotoğraf Makinesi Duo Camera özelliğiyle desteklenmiş olsa bile, kaplayan segmentteki mahrem rekabetinin altında kalıyor.
-Seri performansı düşündürücü

HTC One M9+ fiyatı ve teknik özellikleri

Perde: 5.2 inç Super LCD3 Siper ( 2560 x 1440p 565ppi)
Çap/ Ağırlık: 9.6 mm / 168 gram
Çekmece: MediaTek MT6795T 2.2 GHz 8 çekirdek
Grafik Işlemci: PowerVR G6200
RAM: 3 GB
Depolama: 32 GB + microSD
İşletim Sistemi: Android 5.0 Lollipop + Sense 7
Ana Kamera: 20.7 Megapiksel + 2.1 Megapiksel Duo Camera + 4K ekran kaydı
Yüzey Mahrem: 4 Ultrapiksel kamera
Batarya: 2840 mAh 

Para Ödülü: 2999 TL

 

:: HTC One M9+’ı nasıl buldunuz? Sizce artı ve eksi yönleri neler? One M9 mu bunun dışında One M9+ mı?

HTC One M9+ İncelemesi HTC’nin 5.2 inçlik 2K ekranı, tek haneli rakam izi okuyucusu ve Duo Camera benzer özelliklere kalıp amiral gemisi HTC One M9+ modelini inceliyoruz. Bakalım One M9+ bizlere neler sunuyor? 6.00 10 0

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Yorumlar


Sen de Yorumla!