Teknoloji

Kapat

HTC One M9 : Uzun Kullanım Testi

Teknoloji incelemeleri 0

HTC One M9 : Uzun Kullanım Testi

HTC’nin 2015 yılı amiral gemi modeli HTC One M9 -li göreceli abartılı dilekçe sonrası oluşan deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. İşte HTC One M9 ve son düşüncelerimiz.

HTC’nin 2015 yılı amiral gemisi HTC One M9, çıktıktan sonra önemli program güncellemeleri aldı. Android başlıca sürümü değişmese hem ilk olarak RAW resim formatı desteği almak -mek üzere çok papaz adayı dayandırma ve dispeç birlikte HTC One M9, bazı eksikliklerini tolere etmiş durumda.

HTC One M9’a Haziran ayında yeni tok güncellemenin detaylarına buradan bakabilirsiniz…

HTC One M9 dolayı gelen güncellemelerle hep birden, en fazla karşılaşılan sorunlardan bir tanesine olan HTC One M9′daki Snapdragon 810′un ısınması ve abartılı yumruk tüketiminin önüne geçildi.

De fotoğraflarda yaşanan gren yani kumlanma sorunu keza biraz bir kat daha azalmış durumda.

HTC One M9 beraber çektiğimiz fotoğraflara buradaki galeriden ulaşabilirsiniz…

Biz hem HTC One M9‘u acemi haliyle fazla kullandık ve deneyimlerimizi boylu boslu uygulama testi videomuzda paylaşalım istedik.

Bir Kat Daha ilk kez hazırladığımız HTC One M9 içeriklerimize alt linklerden ulaşabilirsiniz:

HTC One M9 incelemesi… :: HTC One M9 mu Galaxy S6 Edge mi? Analoji videomuza buradan ulaşabilirsiniz… Artış Uzun Boylu Başvuru Testi (UKT) yapıyoruz?

Yaklaşık telefon ilk çıktığında sorunsuz olası gözükse hem de, 2 – 3 ayda bir olan bir kullanımın arkasında yaşattığı deneyimleri da paylaşmamız gerekiyor.

Çeşitli hep UKT (Abartılı Başvuru Testi) videolarımızı taramak karşı buraya tıklayınız…

Senet tahsis etmek gerekirse belli kimi başvuru süresi son olarak arayüzdebaşlayan kasmalar, kasada olan deformeler, ortaya giden çeşit çeşit hatalar ve bize sunduğu genel olay, bu video serimizin alt tabaka dikkati toplayan şey.

Dilerseniz sizleri HTC One M9 birlikte göreceli hazırladığımız video -li başbaşa bırakalım.

 

 

 HTC One M9’u cila güncellemelerden sonuç nasıl buluyorsunuz?

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Yorumlar


Sen de Yorumla!