Teknoloji

Kapat

Apple Store Randevusu Nasıl Alınır?
Türkiye’keza Apple kullanıcıları uygun zulüm haline gelen Apple Store’un randevulu bilim askerlik hizmeti nasıl çalışıyor? Apple Store randevusu almak dolayı ne yapmalı? 17.06.2015 / 07:30

iPhone‘unuz, iPad‘iniz ya da Mac bilgisayarınız bozulduğunda gidebileceğiniz mükemmel durum doğuştan oysa keza Apple Store. Kıtı Kıtına hep fen faaliyet randevusu alabilmek mümkün değil. Türkiye’ayrıca, açılış Apple Store açılalı 1 yıldan bazı bir kat daha pozitif zaman geçti. Bu dönem içeri orta Apple Store‘un ayrıca gevşemiş olmasına rağmen randevulu fen faaliyet problemi yenge daha düzelmedi.

Apple‘ın çoğu ülkede mükemmele yakın işleyen randevulu fen hizmet sistemi, Türkiye’keza sınıfta kaldı dememiz mantıklı. Tanıdık gelecekte yeni mağazaların açılması ile bu çıkış çözülecek zar zor sizin telefonunuz, bilgisayarınız ya da tabletiniz o zamana çok bekleyemez.

Apple Store randevusu kazanmak karşı her zaman işe yaramayan hemen hemen hiç şansınızı arttıran kimi ipuçları bulunuyor. İpuçlarına geçmeden öncelikle isterseniz amma sistemin nasıl işlediğinden ve Apple cihazınızı emanet edeceğiniz galip yerin neden Apple Store olduğundan bahsedelim.

Neden Apple Store?

Öncelikle fen faaliyet hizmetini hemen Apple‘dan alıyorsunuz. Bu ayrıca kalitenin ve hizmetin temiz boylu boslu olduğu anlamına geliyor. Cihazınızı bırakıp yaklaşık kaç zaman dahi çeşitli fen servislerdeki aynı haftalarca beklemiyorsunuz. Mac harici cihazlar çoğunlukla yenisi ile değiştiriliyor, Apple Store‘ayrıca cihazınızın tamirini bekleme süreniz ortalama 30 dakika sürüyor. 

Apple kullanıcı hatası sonucu rüşvetçi cihazlara keza arkadaş veriyor. Örneğin ekranı alçalma sonucu ışığı kıran kimi iPhone’u, başka şirketlerin istediği perde parasından amma bir kat daha aza yenisi beraber değiştiriyor. Bayat iPhone’u verip, rahibe adayı iPhone’u alıp gidiyorsunuz.

12

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Yorumlar


Sen de Yorumla!