Teknoloji

Kapat

İnce ve yenilikçi tasarımı ile tam da size layık olarak tasarlanmış zarif bir telefon olan Huawei Ascend P7, yüksek teknoloji özellikleri ile donatılmıştır. Ayrıca ultra hızlı bağlantı gücü ve muhteşem şık tasarımı ile gururla yanınızda taşıyabilirsiniz. 7 katmanlı bir tasarıma sahip olan bu akıllı telefon, şık arka cam tasarımı daha önce hiç yapılmamış bir şekilde mikro desen kullanılarak şekillendirilmiştir. 6.5 mm kalınlığında çok ince bir yapıda tasarlanmış olan bu telefonun varlığını dahi unutacaksınız. İnceliğine rağmen içinde barındırdığı üstün özellikleri ve yüksek performansı ile çok farklı bir akıllı telefon deneyimi yaşamanızı sağlar. Ergonomik yapısı sayesinde tek elle kullanımı kolaylaştırılmıştır.

Ayrıca kasanın ortasına yerleştirilmiş olan güç düğmesi de kullanımınızı ve navigasyonu daha kolay bir hale getirmiştir. Ayrıca bu akıllı telefonun alt köşeleri su damlası şeklinde tasarlanmış dengeli kıvrımları sayesinde elinize kolay oturur ve tek elle kullanımı oldukça kolaydır. 8 MP BSI ön kamerası ile muhteşem selfieler çekebilirsiniz.  Ayrıca ön kamerasında bulunan 5 parçalı lensli yapısı çektiğiniz her resmin çok daha net ve canlı görünmesini sağlar. Ayrıca Blue Glass kızılötesi sensör içerir. Bu sayede her güzel anınızı sonsuza kadar muhafaza edebilirsiniz.

Ön kamerası ile panoramik selfieler çekebilirsiniz. Çevrenizdekileri çevreleyerek bütün detayları yakalamanıza ve bir kareye daha çok şey sığdırmanıza olanak tanıyan bu uygulama ile bütün sevdiklerinizi karenin içine sığdırabilirsiniz. Ayrıca 13 MP arka kamerası sayesinde çok daha kaliteli ve net görüntüler elde edebilirsiniz. Ayrıca arka kamerasında da bulunan 5 adet ISP lens ve BSI sensörü sayesinde harika video ve fotograflar çekebilirsiniz. Karanlık, sisli ve puslu ortamlarda bile en kaliteli resim kalitesini yakalayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

AnonimEditör {Editör}editor@teknowa.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!