Teknoloji

Kapat

Instagram ”Keşfet” sekmesini kullanma karşı canlı ve faydalı bir parçaya değiştirme konusunda esans türünden formülü bulmakta bugüne o kadar galip olamamıştı. Uygulamanın iOS ve Android göre yayınlanan son sürümü, bu soruna perde getirmeye aday gözüküyor. Keşif ve araştırma özelliklerine odaklanan cila güncellemeyle Instagram, Twitter ’ı geçmişi hatırlatan amma yapıya bürünüyor.

Instagram ’ın asıl buluş ekranında artık fotoğraflardan oluşan kimi seçki yerine pop müziğe ait etiketlerin listesi gösterilecek. Bu etiketlerden tek seçildiğinde ama kullanıcılar, etiketi barındıran popüler ve gerçek fotoğrafların bulunduğu iki sekmeyle karşılaşacak. Popüler mekanlar hem Instagram ’ın keşif bölümünde odaklanılan alanlardan bir tane olacak. Yenilenen Keşfet sekmesini o dakika dolayı yalnız ABD ’deki Instagram kullanıcıları görebiliyor.

Güncellemeyle birlikte Instagram ’ın arama özelliği da elden geçiyor. Arama kutusuna tıklandığı gündüz kullanıcıların karşısına dört farklı olarak sekmeyi barındıran biraz paravan çıkıyor. Instagram kullanıcıları bu sekmeler üstüne kişiler, etiketler ve mekanlar aşırı araştırma yapabiliyor. en fazla düşkünlük edilen araştırma terimleri ayrıca ayrı bir sekmede gösteriliyor. Instagram, Keşfet sekmesi üzerinden rahibe adayı kullanıcılarla tanıma imkanını ayrıca veriyor.

KAYNAK

INSTAGRAM

Etiketler:,,,,, 319 Okunma 25 Haz 2015

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Yorumlar


Sen de Yorumla!