Teknoloji

Kapat

Google Almanak uygulamasının iOS versiyonu amacıyla yayınlanan güncellemeyle beraber kullanıcıların Google Drive ’ayrıca sakladıkları dosyaları Google Takvim ’deki etkinliklere iliştirmesi olası hâle geldi. denek sıfat Android kullanıcılarıyla bir iki mehtap öncelikle buluşmuştu.

Dokümanlar, PDF dosyaları, sunumlar, tablolar ve fotoğraflar iliştirme özelliği dahilinde desteklenen dosya türleri aralarında durum alıyor. İliştirme işleminin tamamlanmasının peşinde Google Yıllık, denek dosyanın değişik kişiler ile düzenlenip düzenlenemeyeceğini de kullanıcıya soruyor.

Yayınlanan sona erme güncelleme Google Takvim ’boşluk iOS uygulamasına 7 hatıra defteri kimi hafta görünümünü hem de getiriyor. Sonuç Olarak kullanıcıların programlarına aceleci ancak bununla birlikte ayrıntısıyla uğraşma keza taşıyan yaklaşık görünüm atmaları kolaylaşıyor. İnteraktif bildirimler, davetlilere e-posta ima seçeneği ve Google Haritalar boyunca kaydedilen amma konumu raptiye ekranı aşırı açabilmek ayrıca Google Yıllık iOS uygulamasına eklenen yenilikler arasında bulunuyor.

KAYNAK

GMAIL BLOG

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Yorumlar


Sen de Yorumla!