Teknoloji

Kapat

Bu akıllı telefon sürekli hareket halinde olanlar için özel olarak tasarlanmıştır. PureView kamerası ile muhteşem resimler çekebilir, dijital yaşamınızı OneDrive sayesinde senkronize edebilir ve bunları isterseniz sosyal medya hesaplarınızdan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Lumia 830’da OIS ve Zeiss lensli 10 MP PureView kamerası bulunmaktadır. Zaten Lumia serisi kameraları ile popüler olan akıllı telefonlardır. En iyi resim ve videoları bu telefonla çekebilir 3 mikrofonlu kayıt özelliği sayesinde yüksek kaliteli videolar çekebilirsiniz.

Yaşadığınız anları zaman geçtikçe unutabilirsiniz. Fakat anılarınızı ölümsüzleştirerek anlarınızın değerini arttırabilirsiniz. Fotoğraflarınızı, video ve belgelerinizi One Drive ile senkronşze edebilir ve bunları çevrimiçi tutabilirsiniz. Renkli, şık ve metal görüntüsü ile tarzınızı tamamlar ve sizi kendine hayran bırakır . Yeşil, turuncu ve siyah modelleri ile elinize çok yakışacak olan bu telefonlar ayrıca suya ve toza da dayanıklıdır .

Resimlerinizi sosyal medya hesaplarından anında arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Skype sayesinde arkadaşlarınızla görüntülü konuşma keyfini yaşayabilirsiniz. Ana kamerası 10.0 MP’dır . Ayrıca 16 GB dahili hafızsı bulunmaktadır. 128 GB’a kadar genişletilebilir. Yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde renkleri çok daha net görebileceksiniz. Led flaşı sayesinde karanlıkta bile en güzel resimleri çekebilirsiniz. 4 çekirdekli işlemcisi sayesinde oldukça hızlı ve güçlü bir yapıya sahiptir. Ayrıca uzun süre giden pil ömrü de size hayatınızda kolaylık sağlar. Hareketli ve canlı kutucukları ile her aradığınız şeye hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

AnonimEditör {Editör}editor@teknowa.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!