Teknoloji

Kapat

Boyutları oldukça küçük olmasına rağmen performansı büyük olan bu akıllı telefonu yanınızdan bir an olsun ayırmak istemeyeceksiniz. Tek elle rahatça kavrayabileceğiniz bu akıllı telefon 3,27 inç geniş ekrana sahiptir. Renkleri oldukça canlı ve parlak görünen bu telefon ile pek çok işinizi yüksek performansı sayesinde çok kısa bir süre içinde yapabileceksiniz. 1 GHz işlemci ile güçlendirilmiş olan bu cihaz sayesinde anın içinde yaşayacaksınız.

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi bulunan bu akıllı telefonda ayrıca kolay fotoğraf çekme kontrölü ve gelişmiş bildirimler ve özelleştirilmiş widgetler de dahil her şeyin çok hızlı işlediğini farkedebileceksiniz. Bunun dışında kolay mod ile giriş ekranınızı kişiselleştirebilir ve en çok kullandığınız uygulamalara daha rahat erişiminizi sağlayabilirsiniz. Montion UI, yenilikçi ve sezgisel yapısı sayesinde kolay hareketleri algılar ve mobil görevleri uygular.

Game Hup Lite, Samsung’un en iyi oyunlarına kolay erişim imkanı sağlamaktadır. Ayrıca Chat ON teknolojisi ile videoları, görüntüleri ve sesi paylaşarak messenger özelliği üzerinden arkadaşlarınızın tüm mobil cihazlarına bağlar. Dropboxi karşıya yüklenmesi gereken dosyalarınıza kolayca erişmenize olanak tanır. Ayrıca verilerinizi, resimlerinizi ve müziklerinizi her yerden erişebilmek için bulut içerinde depolayabilir ve yedekleyebilirsiniz. Ayrıca 3 MP kamerası sayesşnde en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilir ve bunları sosyal medya hesaplarınızdan yayınlayabilirsiniz. Gelişmiş 3 G teknolojisi sayesinde hızlı bir şekilde internete bağlanabilir, verilerinizi indirebilir ve internette sörf yapabilirsiniz. Uzun süre giden pil ömrü ise size gün içinde kolaylık sağlayacaktır. Çok daha uzun bir süre daha fazla işi yapabilmenize olanak sağlayacaktır.

Yazar Hakkında

AnonimEditör {Editör}editor@teknowa.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!