Teknoloji

Kapat

Android işletim sistemine sahip olan Sony Xperia E1, sony’nin imzalı tasarımına sahiptir. Uzun ömürlü pili, yüksek ve net ses duyabilmeniz için tasarlanmış olan walkmanı sayesinde harika mürik deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu akıllı telefon Xloud ses geliştirme yöntemi ile güçlendirilmiştir. Ayrıca hoparlörü ile 100 db’e kadar yükseklikte müzik dinleyebilirsiniz. clearAudio ve clear bass özelliği de yeni eklenmiş bulunmaktadır. Gümbür gümbür bir partideymişsiniz gibi hissetmenizi sağlayacak olan bu Android işlemcili akıllı telefon ile eğlenceyi sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Bu akıllı telefonu gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan bu akıllı telefon nerede olursanız olun iletişimizin sürdürülmesine olanak tanır. Hareket halindeyken bile telefonu sallayarak karışık müzik çalmasını sağlayabilirsiniz. Her zaman kontrolü elinizde bulundurabilirsiniz. Zarif ve sofistike renklerin bir arada sergilendiği bu akıllı telefonu gururla sergileyebilir, arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz.

Xperia Lounge özelliği sayesinde size özel yarışmalardan, görülmesi gereken videolara ve ürün eşantiyonlarına kadar her şeyi burada bulabilirsiniz. Çeşitli müzik aksesuarları ile satışa sunulan bu akıllı telefon ile dilediğiniz gibi müziğinizi kişiselleştirip telefonunuza uyarlayabilir ve dilediğiniz yerden dilediğiniz seste dinleyebilirsiniz. Hareket halinde bile bütün kontrolü elinizde tutarak hakimiyetinizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca uzun süre giden pil ömrü sayesinde çok saha fazla işi yapabilir ve telefonunuzu çok daha fazla kullanabilirsiniz. İnce yapısı ve hafifliği sayesinde cebinizdeki varlığını unutacağınız bu telefon güzelliği ile de sizi etkileyecek.

Yazar Hakkında

AnonimEditör {Editör}editor@teknowa.com

Yorumlar


Sen de Yorumla!