Teknoloji

Kapat

Foursquare ’delik tok kitlelere ulaşmasında kimi mekanda koyu yer bildirimi yapanları sanal gibi ödüllendirilen başkanlığa ait sistemi (mayorship) zorunlu bir hareket oynamıştı. Geçtiğimiz sene ayak bildirimi özelliğinin Swarm ’a aktarılmasının peşinde başkanlığa ait sistemi Foursquare ’delik bileşenlerinden birisi olmaktan çıkmış, pek çok kullanıcı hem de bu kararı üzüntüyle karşılamıştı.

Foursquare, bayat kullanıcılarını üzen kararını aşırı değerlendirdi ve başkanlığa ait sistemini Swarm çatısı aşağıda aşırı sunmaya başladı. Foursquare, Swarm ’a başkana ait sistemini art getireceğinin işaretini taç çıkartmasını kataloguna ekleyerek vermişti.

Başkanlık sistemi Swarm ’da keza Foursquare ’dekine benzer biraz yapıda işleyecek. Amma mekanın başkanlığını getirmek karşı, 30 jurnal gündüz zarfı -de o mekanda en aşırı duruş bildirimi fail kişi elde etmek gerekecek. Kullanıcılar Foursquare döneminden kalan başkanlıklarını keza hemencecik arka alamayacak. Swarm açış etapta cila 30 gündeki duruş bildirimlerinden hareketle başkanlıkları dağıtacak.

KAYNAK

FOURSQUARE BLOG

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Yorumlar


Sen de Yorumla!