Teknoloji

Kapat

Bildiğiniz benzer hep ramazan ayında özellikle sahura kalkacak olan delikanlı yaştaki millet uyuyup aşırı sahura kalkmak yerine sahura öyle uyumamayı düşkünlük ederler. Bu sahur saatlerine öyle de aldatmaca tereddüd, pil-çizim nezaret gibi aktiviteler yapılır. Anca nitekim hem çoğu gün bilhassa mobil kullanımda internet bağlantısı gerekiyor. Bu sebeple ülkemizdeki operatörlerin katışıksız yıl ramazan ayı ile beraber yaptıkları sahur kampanyası tekrarlanıyor.

“Tamamen özgür” olan bu hizmette Turkcell, Avea ve Vodafone gibi tüm operatörler dahil oldu.

Başka aksine internet paketleri -li. Şimdi hem de katışıksız operatörlerin sunduğu paketleri ve nasıl katılacağınızı anlatalım;
Bedava Sahur İnternet Paketi Detayları

Cerrah Paket Miktarı SMS No

Turkcell 2GB (Ayda Bir Olan) SAHUR 2222
Vodafone 2GB (Aylık) HAŞLANAN KÜMES HAYVANI 4445
Avea 500MB (Jurnal) SAHUR 5555

Yukarıdaki tabloda gördüğünüz benzer Turkcell ve Vodafone tüm ramazan ayı boyunca tutar 2GB ve Avea ama jurnal kadar 500MB bedava internet paketi beraber ramazan ayında sahur saatine o kadar toplumcul medya ve marifet zevkinizi yaşamanıza dost olacak.
Ancak zorunlu kimi detay daha bulunuyor. Bu hem de internet paketlerinin 02:00-06:00 saatleri aralarında geçerli olacak olması. Yani sabah saatlerinde kullanamayacaksınız. Buna duyuru etmenizde üstünlük geçerli.
bundan dolayı ramazan ayının herkese özbeöz aile fertleriyle birlikte sevinçli ve sakin geçmesini diliyorum, tâlihli ramazanlar 🙂

414 Okunma 24 Haz 2015

Yazar Hakkında

AnonimYılmaz Demirci {wAdmin}cexbenn@gmail.com

Teknolojiye aşık bir webmaster

Yorumlar


Sen de Yorumla!